V sobotu kadetky za 0 bodů, v neděli juniorky za plný počet 6ti bodů

U18: Liberec - Olymp 3:0, 3:0 U20: Olymp - České Budějovice 3:0, 3:0

U18

V sobotu vyrážíme do Jablonce, kde své domácí zápasy hraje Liberec. Cesta je v pohodě. Po příchodu na předzápasovou poradu zjišťujeme zdravotní stav hráček - k nemocem se přidávají další bolístky, ale jdeme do boje. Rozcvička je "leklá" a podle toho vypadá i úvod utkání - 6:0 pro domácí. Po time-outu se projev zlepšuje a hra vyrovnává. V koncovce jdeme do vedení 20:22. Bohužel nedůslednosti nás stojí koncovku. Soupeř je klidnější a vede 1:0. Prohospodařená koncovka se v naší hře projevuje i nadále. Liberec nám odskakuje do 5ti bodového vedení hned z kraje druhého setu. Náskok se v průběhu ještě navyšuje, až v závěru drobně korigujeme stav, ale vedení si domácí už vzít nenechají. Domácí jsou lepší i zpočátku třetího setu - ujímají se vedení 7:3. Nám se daří snížit na bodový rozdíl - 11:10, ale poté už drží otěže pevně v rukou Liberec a nedává nám šanci na zvrat. Prohráváme 0:3.

Do druhého utkání se snažíme nastoupit lépe. Moc se nám to nedaří. Vždy držíme chvíli krok, ale v jednom postavení nám Liberec vždy odskočí. První set je ve vlnách - soupeř odskočí, my se bodově přiblížíme, následuje bodová série Liberce. Do vyrovnané koncovky se bohužel nedostáváme, a i přes zlepšený výkon prohráváme 3:0.

U20

Do zápasů jdeme po dobrém tréninkovém týdnu, který byl jen zčásti narušen zdravotní indispozicí několika hráček. V prvním zápase jsou všechny sety stejné. Do polovinu setu je průběh vyrovnaný, kolem patnáctého bodu převezmeme otěže zápasu do svých rukou a vždy set dotáhneme do vítězného konce s jednoznačnou bodovou převahou.

Do druhého utkání změníme sestavu na dvou místech. Rozjezd, možní i díky změnám, máme pozvolný - dostáváme se na stav 22:21. V tu chvíli se nám daří na obraně a dotahujeme první set k zdárnému vítězství. Po vítězství se holky trochu uklidnily a hned od začátku si budujeme vedení. V závěru setu se ještě bodový rozdíl navyšuje a v klidu vedeme 2:0. Od začátku třetího setu odskakujeme každým míčem, výsledkem je jednoznačný průběh a i celkový výsledek 3:0.