Související zápasy

PVK Olymp Praha

EX U22 23/24

Vzhledem k účasti všech tří účastníků tohoto kola ve Final 4 Českého poháru žen se odehrálo o týden dřív než ostatní skupiny.

PVK OLYMP Praha - DUKLA Liberec   2:3 (19, -23, -16, 20, -7)

Zákl. sestava: Fabikovičová, Průšová, Doudová, Pokorná, Divišová, Žáková - Mitáčová

Střídající: Semanová, Kindlová, Ouředníková, Kratochvílová

Po fantastickém nástupu do utkání, a skvělém výkonu v prvním setu se rychle ujímáme vedení 1:0. Velmi dobře podáváme a rychle bodujeme. Napínavá je koncovka druhého setu, ale  třetí set je v režii liberecké Dukly , postupně svou hru zpřesňuje, začíná dobře přihrávat a především nechybuje. Ve třetím setu dostáváme nakládačku. Instrukce zklidnit hlavy a patřičně bojovat, dodržovat obranou taktiku na distribuci nahrávačky z Liberce - jsou úkoly s kterými jdeme do dalšího setu. Hra se postupně překlápí v náš prospěch. Čtvrtý set je nejpohlednější, jsme svědky dlouhých výměn. Set vyhráváme a jde se do zkráceného setu. v něm vzdorujeme pouze na začátku, prohráváme v poměru 2:3 ( TB jednoznačně 7:15).

DUKLA Liberec - VK KP Brno   3 : 0 (13, 16, 24)

První dva sety jednoznačně v režii liberecké Dukly , nepustila brněnské hráčky téměř do hry. Ve třetím setu nestačí brněnským hráčkám ani vedení 24:21 k vítězství v setu.

PVK OLYMP Praha - VK KP Brno  3 :1  (-18, 19, -17, -16)

Liberec má dvě vítězství, zůstává v první skupině a upevňuje si v ní i jasné vedení. My jsme dlouhodobě na místě druhém, ale už nechceme sestoupit do druhé výkonnostní skupiny. Jdeme do boje o udržení svých pozic , navíc v domácím prostředí.

Zákl. sestava: Ouředníková, Průšová, Semanová, Pokorná, Divišová, Gajdová - Mitáčová

Střídající: Kindlová, Fabikovičová, Kratochvílová

Zuzku Žákovou nahrazuje v družstvu Kája Gajdová, takový byl dohovor po včerejším EX utkání žen ( OLYMP - Šternberk 3:0 - hrála Kája). Anička Semanová po ranním dobrém výkonu dostává příležitost v základní sestavě. Na nahrávku jde od začátku Anežka O.

Opět jsme do utkání vstoupili dobře. Snadno vítězíme v setu prvním, ale to jako by stačilo, každá hráčka si začíná hrát svůj volejbal - dohromady jak říkám " švarmlinie" - každá hraje všechno - a vlastně NIC. Tak znova a od začátku. Domluva zapůsobila třetí i čtvrtý set zvládáme a je z toho vítězství 3:1. Mise splněna- jsme v prvním výkonnostním koši i v dalším turnaji, budeme hrát s nejsilnějšími týmy a to je v této chvíli nejdůležitější. V celkovém pořadí jsme na druhém místě.