Související zápasy

PVK Olymp Praha

EX U20 23/24

V osmém turnajovém pokračování jsme přivítali na Olympu skupinu A

Poslední turnaj dlouhodobé části jsme odehrály po dlouhé kvalifikační pauze, kdy naše repre U20 postoupila na ME.

Rozlosování turnaje nám k úvodnímu zápasu přisoudil Liberec. Do zápasu jsme vlétli a první set odehrály ve formě. Druhá strana nám nesvědčila a dostali jsme výprask. Ve třetím setu to byl boj, který rozhodla až koncovka, kde jsme byli o dva míče lepší. Strana u posilovny nám nesvědčí, a i čtvrtý set prohráváme výrazným rozdílem. V tiebreaku se ujímáme vedení 8:5, abychom zanedlouho po změně stran prohrávali 10:12. Dva naše bloky znamenají výhru 15:13 a vítězství.

Večerní zápas proti Ostravě zakončuje sobotní zápasový program. Po celý zápas jsme lepším týmem a vítězíme 3:0 na sety, kdy ani v jednom setu nedovolíme soupeři dosáhnout 20ti bodů.

V nedělním zápase, posledním v turnaji, nastupujeme proti Přerovu. Zápas se velmi podobá našemu zápasu proti Ostravě. V každém setu si vytváříme zkraje náskok, který se nám daří postupně ještě navyšovat a po pohodlném průběhu vítězíme 3:0.

Tři výhry znamenají celkové 1. místo v turnaji. V dlouhodobé části nám to stačí na 2.místo.

Postup na Final6, kde nás již za 3 týdny čekají týmy Ostravy a KP Brno. Více o finálových turnajích se dozvíte v dalším článku.