Zobrazeno 11 až 20 z celkem 56 článků.

Extraliga ženy Sokol Frýdek Místek - OLYMP

Zázrak se nekonal, osmou pozici do play-off extraligy žen udržel Přerov Čtvrteční zápasy 27. kola uzavřely základní část volejbalové extraligy žen. Volejbalistky Přerova i přes porážku s brněnskými Šelmami uhájily poslední postupové místo do play-off před dotírajícím Sokolem Frýdek-Místek. Ten totiž nestačil na pražský Olymp a sezona pro něj skončila. Oslabený Prostějov nedopřál v posledním utkání před baráží výhru volejbalistkám Šternberku. Vítězství na palubovce Králova Pole zachraňovala liberecká Dukla až v napínavé koncovce zkrácené hry a Ostrava bez ztráty setu přehrála Olomouc.

Extraliga ženy Prostějov - OLYMP

Olymp si z Prostějova veze bod a ukázal, že hrát umí i na hřištích soupeřů. Boj o poslední volné místo v play-off zamotal Frýdek-Místek, který možná trochu překvapivě vyhrál v Přerově.

Extraliga ženy Přerov - OLYMP

Volejbalová extraliga žen 2023/24 měla na programu kompletní dvacáté kolo, ve kterém se potkaly první dva celky průběžného pořadí. Oslabený Prostějov brněnským Šelmám vzdoroval statečně, ale dvě chyby v koncovce pátého setu „poslaly“ vítězství do Brna. Další pětiseťák se odehrál v Olomouci a důležité dva body tabulky v něm získal Frýdek-Místek. Ostrava s přehledem veze plný bodový zisk z haly KP Brno.

Extraliga ženy OLYMP - KP Brno

Volejbalová extraliga žen 2023/24 měla ve čtvrtek na programu čtyři zápasy 19. kola. Dva z nich byly jednoznačnou záležitostí a dva se musely rozhodnout až v tiebreaku. Hráčky Liberce a Olympu si bez problémů poradily s Přerovem, resp. s KP Brno. V Prostějově se schylovalo k překvapení, ale Šantovka konec zápasu vůbec nezvládla.

Extraliga ženy OLYMP - Šelmy

Nedlouho po pohárovém utkání nastoupily proti sobě stejné týmy i v extraligovém klání. Šelmy chtěly udržet druhé místo v tabulce, naopak domácí Olymp chtěl navázat na pohárové vítězství a přiblížit se medailovému umístění. Brněnskému celku se podařilo získat pouze úvodní set, a tak se z výhry 3:1 radovaly domácí hráčky. Největší překvapení sobotních zápasů 18. kola volejbalové extraligy žen se zrodilo v Brně, kde hráčky Králova Pole otočily nepříznivý průběh utkání s Libercem a z 0:2 na sety nakonec vydřely výhru v tie-breaku a pražský Olymp potvrdil, že v domácím prostředí na brněnské Šelmy umí.