Důležité informace

První zápasy Play-off jsou zatím ve znamení favorizujících družstev.

Vracíme se z nepovedeného zápasu v Olomouci. Až příliš krutá porážka v poměru 3:0 pro domácí družstvo. Zápas trvající pouhých 57 minut je obrazem našeho skutečného volejbalu.
Snadná série nadstavbové části spodní skupiny, ve které jsme dokázali vyhrát všech šest po sobě jdoucích zápasů, se ukázala, že je nedostatečnou přípravou proti silnému družstvu z Olomouce, finalistovi Českého poháru, finalistovi Menzy a účastníku evropských pohárových zápasů této sezóny.
Rozdíl výkonnosti se ukázal již v prvních rozehrách zápasu. Domácí tým nastoupil velmi koncentrovaně a téměř bezchybnou hrou nám nedal sebemenší šanci na dílčí úspěch. Náš výkon byl navíc svázán nervozitou, obavou z výsledku, strachem a nevím čím ještě, protože se nám nedařilo téměř nic. Kvalita servisu mizivá, útok po příjmu a na bod byl nulový. Pouze Lucie Kalhotová v prvním a třetím setu předvedla několik dobrých útoků (celkem 8 bodů z útoku). Přihrávka není dobrá, a když se dařila v úvodu druhého setu, tak všechny smeče plachtí do autu.

VK PROSTĚJOV - VK PŘEROV 3 : 0

OSTRAVA - FRÝDEK MÍSTEK 3 : 0

Utkání DUKLA Liberec – VK KP Brno právě probíhá
… aktuální stav ve 20,20 je 2:0 na sety pro Brno a průběžný stav třetího setu je 16:13 pro
Liberec.. konečný výsledek 0 : 3

UP OLOMOUC - PVK OLYMP PRAHA 3 : 0 ( 8,6, 16)

Sestava domácích:
Kubínová, Košická, Sadová, Šenková-Napolitano, Michalíková, Stružková –Sain

Zákl. sestava :
Kopecká, Melicharová, Šotkovská, Kalhousová, Komárková, Šimáňová – Stavinohová
Střídali:
Pešková, Kurková, Černá

Série je teprve na začátku, v úterý hrajeme druhé utkání s Olomoucí na domácí půdě. Chtěl bych věřit, že to bude utkání podařenější s lepší volejbalovou kvalitou, kolektivním nasazením i od hráček, které se rozhodly nepokračovat v Olympu v další soutěžní sezóně.