Zlaté medaile v Pražském přeboru pro mladší žákyně PVK Olympu Praha

Dlouhá turnajová série, kvalifikační turnaj a 7. turnajů v rámci Pražského přeboru mladších žákyň skončila tuto sobotu jednoznačným vítězstvím našich dívek. Družstvo vedené „trenérkami roku", tak byly naše trenérky oceněny svými svěřenkyněmi, Eliškou Gavalcovou a Janou Mitáčovou, prošlo touto zimní dlouhodobou soutěží bez zaváhání. S absolutním možným ziskem 140 bodů (vítězstvími ve všech kolech) asi vytvořilo rekord Pražských přeborů všech soutěží.
I závěrečný turnaj se našim dívkám vydařil, postupně jsme zvítězili nad Kometou Praha 2:0, Studiem Sport 2:0 a PVK Olympem Praha „B" 2:0.
Celkové pořadí PP mladších žákyň:
1. PVK Olymp Praha „A"
2. Studio Sport „A"
3. Kometa Praha „A"
4. PVK Olymp Praha „B"
5. Orion Praha „A"
6. Slavia Praha
9. PVK Olymp Praha „C"
14. PVK Olymp Praha „D"
( Celkem se zúčastnilo Pražského přeboru mladších žákyň 20 družstev)
Z těchto dvaceti pražských družstev se jich devět přihlásilo do kvalifikačních turnajů o postup na finálový turnaj M-ČR mladších žákyň v Liberci 4.-6. května. 64 družstev je rozděleno do osmi kvalifikačních skupin, ze kterých vzejde finálová šestnáctka. Ty se budou hrát v termínu 14.-15.4. 2018. Naše dívky PVK Olympu Praha"A" sehrají svůj kvalifikační turnaj v Brandýse nad Labem.
Radostné byly závěrečné oslavy se šampaňským, diplomem a zlatými medailemi, čokoládovým dortem, mistrovskými tričky… to celé podbarvené písní skupiny „Queen - We are the Champions", kterou připravil „DJ Pišta", prezident Fan klubu a zároveň kondiční trenér Štefan Kelnár.
Medaile a diplomy předával zástupce PVS Dr. Petr Vosecký, který dokázal ocenit dobrou hru jednotlivých družstev, zároveň dokázal poděkovat klubům jejich trenérům a především rodičům za aktivní spoluúčast na volejbalovém růstu jejich dětí.

Mitáč Stanislav

Zlaté medaile v Pražském přeboru pro mladší žákyně PVK Olympu Praha
Zlaté medaile v Pražském přeboru pro mladší žákyně PVK Olympu Praha