EX-KKY-A Olymp - Španělka

V neděli 21.1.2018 začalo další kolo extraligy kadetek. Po dlouhé pauze jsem byly natěšené na našeho soupeře SK Španielka Praha.

Také to bylo hned v úvodu zápasu vidět, protože jsme soupeře hravě přehrály 25:11 a 25:15. Poté jsme polevily a celý set jsme doháněly 7 bodové manko, což se nám nepodařilo, ale stáhly jsme výsledek na 21:25. Do dalšího setu jsme se opět plně koncentrovaly a vyhrály 25:19.

Druhý zápas jsme podcenily a soupeř právem sedl na vítěznou vlnu (25:27, 17:25), kterou se nám podařilo narušit až ve třetím setu, kdy jsme opět dotahovaly, ale nakonec se nám podařilo set vyhrát 25:21 a najít správnou cestu k vítězství. Vyhrály jsme další dva sety 25:12 a 15:5 a zápas otočily ze stavu 0:2 na 3:2

Doufám, že nás to opět nakopne k větší soustředěnosti, ale po tak dlouhé pauze to mají těžké asi všechna družstva.