EX-KKY-A Olymp - BVC Witte Chodov

PVK Olymp Praha – BVC Witte Chodov

Po dlouhé zimní pauze, jsme v novém roce přivítali v naši hale soupeře z Chodova. Je třeba říct, že o atraktivní volejbal se nejednalo. Od začátku bylo jasné, že soupeř nám nebude vzdorovat/ubližovat v žádné herní činnosti. I s ne příliš přesvědčivým výkonem jsme oba zápasy, v tréninkovém tempu dotáhli do vítězného konce. Jediné s čím naše hráčky bojovali, bylo udržení koncentrace na zápas.

PVK OLYMP PRAHA – BVC WITLE CHODOV

17. + 18.KOLO EX KKY A, 09.01.2016, 10:00 + 13:00

Po dlouhé zimní pauze, jsme v novém roce přivítali v naši hale soupeře z Chodova. Je třeba říct, že o atraktivní volejbal se nejednalo. Od začátku bylo jasné, že soupeř nám nebude vzdorovat/ubližovat v žádné herní činnosti. I s ne příliš přesvědčivým výkonem jsme oba zápasy, v tréninkovém tempu dotáhli do vítězného konce. Jediné s čím naše hráčky bojovali, bylo udržení koncentrace na zápas.

1.zápas 3:0 ( 12, 10, 18 )
Sestava : Šnajdrová, Nová, Francová, Hošková, Maixnerová, Nekvapilová L.: Šauerová
Střídali : Yakushkina, Černá

2.zápas 3:0 ( 22, 17, 18 )
Sestava : Šnajdrová, Nová, Francová, Hošková, Maixnerová, Nekvapilová L.: Šauerová
Střídali : Yakushkina, Černá

EX-KKY-A Olymp - BVC Witte Chodov