1.+ 2. kolo EX KKY 2.část soutěže (skupina o 1. – 6. místo)
30.01.2016, 9:30 + 13:00

Extraliga kadetek odstartovala svou druhou část.
Po ukončení základní části se spojila skupina česká s tou moravskou a vytvořili dvě skupiny:
Skupina o 1. až 6. místo (Olymp Praha, České Budějovice, VŠ Plzeň, Prostějov, Přerov, Šternberk)
Skupina o 7. až 12. místo (Brno, Chodov, Řepy, Loko Plzeň, Ostrava, Hradec Králové)

V prvních dvou kolech jsme hostili družstvo Šternberku.
První zápas jsme zvládli bez velkých potíží. V průběhu celého zápasu jsme se opírali o kvalitní servis ( 9 příjmích bodů + 15 situací, kdy soupeř vrátil míč zadarmo), k tomu jsme přidali kvalitní výkon na útoku s minimem nevynucených chyb.
Druhý zápas začal v podobné režii jak skončil ten první. Na začátku druhého setu se ale sily na obou stranách vyrovnali (lepší výkon hostí ?? – nebo naopak polevení ze strany naší ??!!!). Útočné situace se odehrávali hlavně v zóně IV + II, v důležitých momentech nás podržela rychlejší souhra dvojice (Černá + Nekvapilová). Zásluhou všech hráček konečné vítězství.

1.zápas 3:0 ( 19, 17, 15 )
Sestava : Černá, Štochlová, Bartecká, Maixnerová, Nová, Nekvapilová L.: Benešová

2.zápas 3:0 ( 14, 25, 22 )
Střídali : Šnajdrová, Yakushkina, Mikulcová

Autor: Jakub Brečka

1.+ 2. KOLO EX JKY 2.část soutěže ( skupina o 1. – 6. místo)
31.01.2016, 12:00 + 15:00
12:00 Na začátku prvního utkání nadstavbové části Extraligy juniorek se děvčatům vůbec nedařilo a počáteční set prohrála. V dalších setech se hráčky domácího Olympu otřepaly a zápas ve svůj prospěch otočily. Po vypjatém boji tedy získaly důležité body.

1.zápas 3:1
Sestava: Baumruková, Kaňková, Bartošová, Mikulcová, Šotkovská, Jandová
Libero: Hřebenová
Střídaly: Výšková, Vrábelová, Fomenková, Paterová, Honzovičová
Olymp Praha - Šternberk

15:00 Děvčata bohužel navázala na první set a trápení pokračovalo. Chyby se kupily na všech postech. Nenašla se žádná hráčka, která by na hřišti odevzdala alespoň průměrný výkon. Nyní nezbývá nic jiného, než porážku hodit za hlavu a s chladnou hlavou se připravit na další utkání.