EX-JKY-A Olymp - SK Španielka Řepy

PVK Olymp Praha – SK Španielka Řepy, extraliga juniorky 3.+4.kolo

První říjnovou sobotu jsme na domácí palubovce přivítali další pražský celek, družstvo Řep.
První zápas se nesl v znamení velkých výkonnostních vln. Po skvělém začátku zápasu(1.set 25:13), následoval propad
(2.set 14:25)

. Pak už se sily na kurtu vyrovnali a v dalších setech se bojovalo o každý bod. Rozhodovali nevynucené chyby v jednotlivých činnostech na obou stranách.
Druhý zápas jsme měli krom druhého setu pod kontrolou. Hráli jsme zodpovědně a disciplinovaně. Družstvo Řep už nekladlo taký odpor jak v prvním zápase, výrazně polevili, následně hodně prostřídali sestavu a jejich hra už nebyla nebezpečná.
Dobrý vstup do šestkové sezony zaznamenala
Terka Pluhařová

, která vnesla viditelný klid do přihrávkové formace a statečně si poradila i v útočné fázi.
Svoji první herní šanci se ctí využila i
Pája Nekvapilová

, která na bloku vystřídala Justy Frommovou. Jak v obraně, tak v útoku byla 100% adekvátní náhrada.

1. Zápas 3:2 (13, -14,21,-21,13)

Sestava: Baumruková, Nová, Jandová, Paterová, Yakushkina, Frommová, Kaňková
Střídali: Vrábelová, Pluhařová, Výšková, Nekvapilová

2. Zápas 3:0 (20,24,13)

Sestava: Baumruková, Nová, Jandová, Paterová, Pluhařová, Frommová, Kaňková
Střídali: Nekvapilová, Yakushkina